املاك دلتا
تازه‌ترین
کد خبر: 217737 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۶/۴/۱۵ - 13:41
نتایج کشتی های صبح مشخص شد
روز نخست رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی - تهران

نتایج کشتی های صبح مشخص شد

بانک ورزش - نتایج دیدارهای برگزار شده نوبت صبح روز نخست رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی مشخص شد.

 

 

به گزارش بانک ورزش و نقل از  روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی از صبح امروز (پنج شنبه) در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران در حال برگزاری است.

نتایج دیدارهای برگزار شده روز نخست نوبت صبح به شرح زیر است: 

کشتی آزاد:

57 کیلوگرم: 
رضا اطری (مازندران) برنده - علیرضا حاتمی (کیش)
نادر حاج آقانیا (کرمان) برنده - محمد طهماسبی زاده (گلستان)

65 کیلوگرم:
محمد مهدی یگانه جعفری (مازندران) – نوید زنگنه (توابع تهران) برنده
فرزاد کولیوند (تهران) – پیمان بیابانی (تهران) برنده


74 کیلوگرم:
رضا افضلی (کرمانشاه) برنده – یاشار کلبانی (آذربایجان غربی)
محمد زارعی (کردستان) – حمیدرضا زرین پیکر (توابع تهران) برنده
مصطفی قیاسی (لرستان) برنده – سیدعلی موسوی (گیلان)
مسعود کمروند (مرکزی) برنده- محمدرضا خدر (سمنان)


97 کیلوگرم:
الیاس بختیاری (البرز) برنده – سینا غلامی (مازندران)
حسین شهبازی (تهران) – مجتبی گلیج (مازندران) برنده


کشتی فرنگی:

66 کیلوگرم:
محمد غلامی (سیستان و بلوچستان) – محمد الیاسی (خوزستان) برنده
وحید میرفتح الهی (تهران) برنده – نیما اسماعیلی (تهران)
علی ارسلان (مازندران) برنده- حامد آقاکاشی (قزوین)
امین سوری (خوزستان) برنده – سامان عبدولی (خوزستان)
محمدرضا گرایی (فارس) برنده – محمدسعید عزیزی (کرمانشاه)
وحید میرفتح الهی (تهران) – محمد الیاسی (خوزستان) برنده 

 

75 کیلوگرم:
رسول گرمسیری (خوزستان) – پژمان پشتام (تهران) برنده
حسین فروزنده (تهران) برنده – علی نوروزی (توابع تهران)
پیام بویری (خوزستان) ، برنده – شایان عفیفی (آذربایجان شرقی)
سید حمید تیموری (چهارمحال و بختیاری) – فرشاد رستمی کیا (خوزستان) برنده
پژمان پشتام (تهران) برنده – هادی علیزاده پورنیا (قم)


85 کیلوگرم:
مهدی فلاح (تهران) برنده – امیر کرمی (ایلام)
محمد ابراهیمی (کردستان) – سامان عزیزی (کردستان) برنده
دانیال اکبر افروزی (گلستان) – ایمان انصاری (توابع تهران) برنده
مهدی فلاح (تهران) – حسین نوری (زنجان) برنده
محمد ابراهیمی (کردستان) برنده – امیر گرمی (ایلام)
دانیال اکبر افروزی (گلستان) – سامان عزیزی (کردستان) برنده


130 کیلوگرم:
بهنام مهدی زاده (تهران) برنده – مسعود نعمت چکانی (خوزستان)
شادمان عظیمی (فارس) برنده – علی خلج (قزوین)
شهاب قوره جیلی (تهران) برنده – امیر قاسمی منجزی (خوزستان)
محسن فتاحی (گیلان)  برنده – سید یونس جعفری (کرمانشاه)


پهلوانی:

60 کیلوگرم:

رضا قنبرزاده (خراسان رضوی) – محسن خرم جاه (البرز) برنده
امین خدابخش (خراسان رضوی)- سجاد صالح پور (اصفهان) برنده
امین خدابخش (خراسان رضوی) -  رضا قنبرزاده (برنده)
محسن خرم جاه (البرز) – سجاد صالح پور (اصفهان)

80 کیلوگرم:

هادی قدیمی (خراسان جنوبی) – احمد جفاکش (خراسان شمالی) برنده 
سیدجعفر قاسمی (مازندران)  برنده  – فرید محمدی (تهران) 
سیدجعفر قاسمی (مازندران) – هادی قدیمی (خراسان جنوبی) برنده
فرید محمدی (خراسان شمالی) – احمد جفاکش (خراسان شمالی) برنده
سید جعفر قاسمی (مازندران) – احمد جفاکش (خراسان شمالی) برنده 


100 کیلوگرم:

اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی)  - امیرارسلان تاتاری (خراسان رضوی) برنده 

اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی) – جلیل پیرمردی (تهران)

كانال بانك ورزش

ارسال دیدگاه شما

بانك ورزش خشکشویی آنلاین بخار بچه هاي آسمان تن زيپ كمپو سرمایه گذاری مسکن ظریف بار