املاك دلتا
تازه‌ترین
کد خبر: 418623 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۷/۴/۲ - 11:26
تیراندازان برتر معرفی شدند
مرحله سوم مسابقات آزاد تیراندازی

تیراندازان برتر معرفی شدند

بانک ورزش - مرحله سوم رقابت های آزاد تیراندازی برگزار و در پایان نفرات برتر مشخص و معرفی شدند.

 

به گزارش بانک ورزش و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی، سومین مرحله از مسابقات تیراندازی در رشته های تفنگ و اهداف پروازی در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد که ژاله فرامرزیان معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان با حضور در این فدراسیون از نزدیک روند فعالیت قهرمانان تیراندازی را مورد بررسی قرار داد.

 

در این دیدار که علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی و مسئولان این فدراسیون نیز حضور داشتند، معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان از بخش های مختلف فدراسیون تیراندازی بازدید و در جریان برنامه ها و رویدادهای فدراسیون قرار گرفت.

 

فرامرزیان در این بازدید با اشاره به برنامه های متعدد و رویدادهای پرشمار تیراندازی گفت: امیدوارم تلاش های صورت گرفته و فعالیت های شبانه روزی علی دادگر و تیم کاری وی با موفقیت همراه باشد و تیراندازی نیز بتواند سهم ارزنده ای در موفقیت های ورزش ایران داشته باشد.

 

معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان همچنین اشاره ای به بازیهای آسیایی جاکارتا داشت و گفت: این بازیها برای ورزش ایران مهم و قابل اهمیت است و جا دارد همه برای سربلندی ایران تلاش مضاعفی را در دستور کار خود قرار دهند. قهرمانان تیراندازی نیز بارها این شایستگی را به اثبات رسانده اند و این بار نیز امیدوارم شاهد روی سکو رفتن همه قهرمانان ورزش ایران و جامعه تیراندازی باشیم.

 

فرامرزیان در بخشی از بازدید خود از فدراسیون تیراندازی با حضور در مرحله سوم مسابقات آزاد تیراندازی ضمن تماشای رقابت ورزشکاران، مدال و احکام نفرات برتر این رقابت ها را به قهرمانان کشورمان اهدا کرد.

 

در رشته تراپ بانوان، شیوا فرح پور ، سپیده سیرانی و الهه مقصودی هر سه از تهران به ترتیب به مقام های اول تا سوم رضایت دادند و در رشته تراپ سطح B آقایان نیز، بابک فردوسی از کرمان، بامشاد رضایتمند از اصفهان و مرتضی مزینانی از گلستان و در تراپ سطح A آقایان، محمد حسین پرورش نیا از اصفهان، علیرضا عسگری و مسعود عزیزیان هر دو از تهران به ترتیب به عناوین اول تا سوم بسنده کردند.

 

در رشته تفنگ نوجوانان و جوانان روژان جلالیان از تهران در جایگاه اول ایستاد و مریم سلیمی از کرمانشاه و سوگل باقری از تهران دوم و سوم شدند. در رده سنی بزرگسالان نیز حسنا توتون چی و مریم زابلی زاده هر دو از تهران و نوشین شهبازی فرد از بوشهر به ترتیب به عناوین اول تا سوم رضایت دادند.

 

كانال بانك ورزش

ارسال دیدگاه شما

بانك ورزش خشکشویی آنلاین بخار بچه هاي آسمان تن زيپ كمپو سرمایه گذاری مسکن ظریف بار