ايكس بت
كانال بانك ورزش
املاك دلتا
تازه‌ترین
کد خبر: 503448 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۷/۹/۱۳ - 12:34
مرحله اول انتخابی تیم‌های ملی کشتی 5 تا 7 دی برگزار می‌شود

مرحله اول انتخابی تیم‌های ملی کشتی 5 تا 7 دی برگزار می‌شود

بانک ورزش - مرحله اول رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد روزهای 5 تا 7 دی ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود.

 

به گزارش بانک ورزش و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، این مسابقات در 3 روز و با دو کیلوگرم ارفاق برگزار می شود که رقابت های اوزان 57، 61، 70 و 86 کیلوگرم آزاد و 55، 63 و 77 کیلوگرم فرنگی روز 5 دی ماه، مسابقات اوزان 79، 97 و 125 کیلوگرم آزاد و 60، 67، 82 و 97 کیلوگرم فرنگی روز 6 دی ماه و رقابت های 65، 74 و 92 کیلوگرم آزاد و 72، 87 و 130 کیلوگرم فرنگی روز جمعه 7 دی ماه و مسابقات هر وزن طی یک روز برگزار می شود.

 

اسامی نفرات واجد شرایط برای شرکت در این رقابت ها که کشتی گیران برتر آن با نظر کادر فنی مجوز حضور در جام بین المللی تختی را کسب می کنند به شرح زیر است:


- کشتی فرنگی:
نفرات مجاز جهت شرکت در مرحله اول رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان(5 تا 7 دیماه 97) عبارتند از:
1- نفرات دوم تا چهارم مسابقات قهرمانی کشور گروه الف (آبادان)
2- نفرات اول و دوم مسابقات قهرمانی کشور گروه ب (اصفهان)
3- نفرات اول مسابقات قهرمانی کشور گروه ج(سیرجان)
4- کشتی گیرانی که عضو تیم ملی کشتی فرنگی جوانان جهت حضور در مسابقات جهانی بودند و مدال کسب نکردند.
5- کشتی گیرانی که عضو تیم ملی کشتی فرنگی زیر 23 سال جهت حضور در مسابقات جهانی بودند و مدال کسب نکردند.
6- نفرات اول آخرین مسابقه عمومی کشور (مرداد ماه و شهریورماه 97 سالن هفتم تیر)


7- سهمیه کادر فنی: شیرزاد بهشتی طلا (آسیایی قرقیزستان) کرامت عبدولی (آسیایی قرقیزستان) بهنام مهدی زاده (آسیایی قرقیزستان و بازی های داخل سالن) رسول گرمسیری (بازی های کشورهای اسلامی) امین سوری (بازی های داخل سالن) امیرحسین حسینی (بازی های داخل سال) مجید خلیلی (آسیایی قرقیزستان) آرمان علیزاده


-کشتی آزاد:
نفرات مجاز جهت شرکت در مرحله اول رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان عبارتند از:
1- ملی پوشان اعزامی به مسابقات جهانی جوانان که موفق به کسب مدال نشده اند ( اسلواکی- 2018)
2-ملی پوشان اعزامی به مسابقات جهانی امید که موفق به کسب مدال نگردیده اند (رومانی- 2018)
3- نفرات دوم تا ششم مسابقات قهرمانی کشور گروه الف (قصر شیرین 1397)
4-دو نفر برتر هر وزن از مسابقات قهرمانی کشور گره ب (ملکان 1397)
5- نفر برتر هر وزن از مسابقات قهرمانی کشور گروه ج (سیرجان 1397)
6- نفرات اول از آخرین رقابت های قهرمانی کشور پهلوانی کشور
7- سه نفر برتر هر وزن از رقابت های عمومی کشور (اوپن 1397)


8 -کشتی گیران؛ محمد ملکی در وزن 61 کیلوگرم از آذربایجان شرقی، مسعود اسماعیل پور در وزن 65 کیلوگرم از مازندران، خیراله قهرمانی در وزن 61 کیلوگرم از کرمانشاه و میثم فیروزآبادی در وزن 57 کیلوگرم از همدان نیز با نظر کادر فنی مجوز حضور در مسابقات (مرحله اول انتخابی) را کسب نموده اند.


تبصره: با توجه به صدور مجوز به جهت شرکت نادر حاج آقا نیا نفر برتر وزن 57 کیلوگرم در مسابقات قهرمانی کشور گروه ج در مسابقات جام تختی، نفر دوم این وزن می تواند در مسابقات مرحله اول انتخابی شرکت کنند و نیز با عنایت به صدور مجوز حسین مصطفوی نفر برتر وزن 70 کیلوگرم و اسماعیل نجاتیان نفر برتر وزن 97 کیلوگرم در مسابقات قهرمانی کشور گروه ب در مسابقات جام تختی، نفرات دوم و سوم این اوزان می توانند در مسابقات مرحله اول انتخابی شرکت کنند. ضمنا از آنجائیکه حامد رشیدی در وزن 74 کیلوگرم نیز مجوز حضور در جام تختی را کسب کرده است، نفرات دوم و سوم وزن 74 کیلوگرم گروه ب نیز می توانند در مرحله اول انتخابی شرکت نمایند.


همچنین در هر دو رشته آزاد و فرنگی به شرح ذیل به هیئت های برتر مسابقات قهرمانی کشور برای شرکت در مرحله اول انتخابی تیم های ملی سهمیه داده شده است:
-تیم های اول تا سوم گروه الف رقابت های قهرمانی کشور به ترتیب 10- 8 و 6 سهمیه و سایر استان ها(تیم های چهارم تا دهم) هر کدام یک سهمیه.
-تیم های اول و دوم گروه ب رقابت های قهرمانی کشور به ترتیب 4 و 2 سهمیه.
-تیم اول گروه ج رقابت های قهرمانی کشور 2 سهمیه.

 

سایر کشتی گیران شامل  ملی پوشان اعزامی به رقابت های جهانی بزرگسالان، کشتی گیران مدال آور رقابت های زیر 23 سال و جوانان جهان و نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور در گروه الف بصورت مستقیم مجوز حضور در جام بین المللی تختی را کسب کرده اند.

 

بخشنامه و شرایط برگزاری مسابقات متعاقبا اعلام می شود.

 

كانال بانك ورزش

ارسال دیدگاه شما

بانك ورزش خشکشویی آنلاین بخار بچه هاي آسمان تن زيپ كمپو ظریف بار