املاك دلتا
تازه‌ترین
کد خبر: 643328 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۹/۷/۸ - 13:31
برتری فولاد اکسین و رعد پدافند مقابل حریفان
بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره)

برتری فولاد اکسین و رعد پدافند مقابل حریفان

بانک ورزش - دور رفت رقابت های گروه الف بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) از صبح امروز در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران در حال برگزاری است.

 

به گزارش بانک ورزش وبه نقل از سایت فدراسیون کشتی، در دو دیداری که تاکنون برگزار شده است تیم های فولاداکسین خوزستان و رعد پدافند ارتش مقابل حریفان خود به پیروزی دست یافتند.

 

بر این اساس فولاد اکسین خوزستان با نتیجه 10 بر صفر تیم هیأت کشتی سیرجان را شکست داد و تیم رعد پدافند ارتش نیز با نتیجه 7 بر 3 از سد تیم آریوبرزن بهبهان گذشت.

 

نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

فولاد اکسین خوزستان 10- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم خوزستان در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمدهادی شعبانی 9 – فرزاد محبی صفر
60 کیلوگرم: پویا ناصرپور برنده- متین سنجری
63 کیلوگرم: مهرداد مردانی 8- عرفان مردی صفر
67 کیلوگرم: کرامت عبدولی 9- محمدرضا اسپیدکار صفر
72 کیلوگرم: عظیم گرمسیری 8- محمدرضا شاه بداغی صفر
77 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد 9- محمد غلامی صفر
82 کیلوگرم: محمد سرخی نژاد 9- سید احسان موسوی 4
87 کیلوگرم: رامین طاهری 8- فردین سالاری صفر
97 کیلوگرم: ایمان انصاری 5- محمد مدرسی 3
130 کیلوگرم: پارسا نظری 9- علیرضا اسکندری صفر


رعد پدافند ارتش 7- آریو برزن بهبهان 3 (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی 6- صادق مرادی، برنده 7
60 کیلوگرم: علیرضا کارگر صفر- محراب قلی پور، برنده
63 کیلوگرم: آرمین محب ثابت 9 – ابراهیم اسحاقی صفر
67 کیلوگرم: احسان فراهانی، برنده – یاسین محسن نژاد صفر
72 کیلوگرم: محمدرضا کاکه، برنده – عابد بابکان صفر
77 کیلوگرم: سجاد فرج پور، برنده9 9- سید عارف خردمند صفر
82 کیلوگرم: جمال اسماعیلی برنده- رضا عادلی نژاد صفر
87 کیلوگرم: محمد رسولی، برنده 6- رضا وخشور 1
97 کیلوگرم: حامد عبدولی، برنده 3 – داود فلاحی 2
130 کیلوگرم: سجاد خلیلیان 4- سعید حسین پور، برنده 13

كانال بانك ورزش

ارسال دیدگاه شما

بانك ورزش خشکشویی آنلاین بخار segal بچه هاي آسمان ظریف بار