املاك دلتا
تازه‌ترین
کد خبر: 644398 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۹/۷/۲۴ - 19:47
لیگ برتر کشتی فرنگی؛ صدرنشینی تیم بازار بزرگ ایران

لیگ برتر کشتی فرنگی؛ صدرنشینی تیم بازار بزرگ ایران

بانک ورزش - مسابقات دور رفت رقابت های گروه ب لیگ برتر کشتی فرنگی جام باشگاه های کشور جام یادگار امام (ره) و گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، روزهای 23 و 24 مهرماه و با رعایت پروتکل های بهداشتی، در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شد.

 

به گزارش بانک ورزش وبه نقل از سایت فدراسیون کشتی، در این رقابت ها که 10 دیدار برگزار شد که تیم بازار بزرگ ایران با کسب 4 پیروزی صدرنشین گروه شد.

 

رده بندی تیمی مسابقات به این شرح است: 1- بازار بزرگ ایران 2- دانشگاه آزاد اسلامی 3- صبانور کردستان 4- شهدای مقاومت بسیج قم 5- احتشام گستر کارون

 

نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

بازار بزرگ ایران با نتیجه 9 احتشام گستر خوزستان 1
دانشگاه آزاد اسلامی 7 -  تیم صبا نور کردستان 3
صبانور کردستان 10- احتشام گستر کارون صفر
دانشگاه آزاد اسلامی 6- شهدای مقاومت بسیج قم 4
بازار بزرگ ایران 7  - دانشگاه آزاد اسلامی 3
صبا نور کردستان  8 – شهدای مقاومت بسیج قم 2
دانشگاه آزاد اسلامی 9- احتشام گستر کارون 1
بازار بزرگ ایران 9- شهدای مقاومت بسیج قم 1
بازار بزرگ ایران 9 – صبانور کردستان 1
شهدای مقاومت بسیج قم 6- احتشام گستر کارون 4

 

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

بازار بزرگ ایران 9 – احتشام گستر خوزستان 1 (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: رضا خدری، برنده 9 - احمد ناصرپور صفر
60 کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده 8 – عباس چنانی صفر
63 کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده 8- امین قائدی صفر
67 کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده 9، ضربه فنی – مصطفی بهزادی مقدم 2
72 کیلوگرم: محمدرضا گرایی، برنده 9- سیاوش منصور ینگجه صفر
77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده 9- امیرحسین حسینی صفر
82 کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده 8- نیما پاپی صفر
87 کیلوگرم: مهدی فلاح 1- آرشام بهرام زاده، برنده 3
97 کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده 7 – علیرضا اکبری سامانی 1
130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده 2- سعید خانی صفر (مصدوم شد)

 

دانشگاه آزاد اسلامی 7  –  صبانور کردستان  3 (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده 7- محمد حسینوند 5
60 کیلوگرم: امید آرامی 5- محمد نوربخش، برنده 10
63 کیلوگرم: رضا مردی، برنده 5، ضربه فنی – شیرزاد بهشتی طلا صفر
67 کیلوگرم: احمد خرسانی پور 4- سعید ارجمند، برنده 8
72 کیلوگرم: سجاد ایمن طلب صفر (دیسکالیفه) – علی ارسلان، برنده 2
77 کیلوگرم: برومند اصلان، برنده 4- مجید خلیلی 1
82 کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده 3- حمیدرضا بادکان 3
87 کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده 3 – یوسف قادریان 3
97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 9- سامان عزیزی صفر
130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 6- شهاب قوره جیلی 2


صبانور کردستان 10 – احتشام گستر کارون صفر (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: علی نوربخش، برنده 8- احمدرضا ناصرپور 2
60 کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده 8- عارف محمدی صفر
63 کیلوگرم: شاهین فلاحی، برنده 9، ضربه فنی- امی علیایی صفر
67 کیلوگرم: سعید ارجمند، برنده 5- محمد سلطانی 3
72 کیلوگرم: علی ارسلان، برنده 8- رضا ساکی 3
77 کیلوگرم: مجید خلیلی، برنده 8- مسعود کاووسی صفر
82 کیلوگرم: حمیدرضا بادکان، برنده 8- نیما پاپی صفر
87 کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده 13- سعید کریمی زاده 3
97 کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده 3- علیرضا اکبری سامانی 1
130 کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده 8- امیرشایان طهماسبی صفر

 

دانشگاه آزاد اسلامی  6– شهدای مقاومت بسیج قم 4 (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی، برنده 9- محمدمهدی جواهری صفر
60 کیلوگرم: رضا گران 3 – محمد جانقلی، 9
63 کیلوگرم: حسین عباسی، برنده 10- فرید سیرتی 2
67 کیلوگرم: بهرام معروف خانی 2- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده 4
72 کیلوگرم: مرتضی پورعیسی صفر- امیر عبدی، برنده 5
77 کیلوگرم: عارف حبیب الهی، برنده 10، ضربه فنی – محمدحسین جلالی 2
82 کیلوگرم: حسین فروزنده، برنده 9- امیر رضایی صفر
87 کیلوگرم: حسن فروزنده، برنده 1- علی زینتی رفاه صفر
97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 7- محمدصادق عبدالهی 4
130 کیلوگرم: امیرحسین حسینی 1- امیرمحمد بیات، برنده 2

 

بازار بزرگ ایران 7  - دانشگاه آزاد اسلامی 3 (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: رضا خدری 3 – سجاد عباس پور، برنده 6
60 کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده 11- امید آرامی صفر
63 کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده 7- رضا مردی 2
67 کیلوگرم: محمد الیاسی 7- دانیال سهرابی، برنده 9
72 کیلوگرم: محمدرضا گرایی، برنده 6- سجاد ایمن طلب صفر
77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده 2- عارف حبیب الهی صفر
82 کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده 9- حسین فروزنده صفر
87 کیلوگرم: مهدی فلاح 1- ناصر علیزاده، برنده 3
97 کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده 4، ضربه فنی- حسن فروزنده صفر
130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده – امیرحسین حسینی صفر (مصدوم شد)

 

صبانور کردستان 8 – شهدای مقاومت بسیج قم 2 (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمد حسینوند، برنده 13- محمدمهدی جواهری 4
60 کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده 9- حسین جاویدی، 3
63 کیلوگرم: شاهین فلاحی، برنده 9- محسن مدهنی 8
67 کیلوگرم: سعید ارجمند، برنده 5- ابوالفضل زینتی رفاه 1
72 کیلوگرم: سوران محمدی، 10  (مصدوم شد) - امید زالی، برنده 7
77 کیلوگرم: مجید خلیلی، صفر – هدایت کبیری، برنده 9
82 کیلوگرم: حمیدرضا بادکان، برنده 9- محمدحسین جلالی صفر
87 کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده 8- امیر رضایی صفر
97 کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده 3- محمدصادق عبدالهی 1
130 کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده 9- امیرمحمد بیات صفر

 

دانشگاه آزاد اسلامی 9 – احتشام گستر کارون 1 (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی، برنده 10- احمدرضا ناصرپور صفر
60 کیلوگرم: رضا گران 1- عباس چنانی، برنده 5
63 کیلوگرم: رضا مردی، برنده 9- امین قائدی 4
67 کیلوگرم: احمد خرسانی پور، برنده 3- محمد سلطانی 1
72 کیلوگرم: سجاد ایمن طلب، برنده 11- رضا ساکی 3
77 کیلوگرم: عارف حبیب الهی، برنده 8- امیرحسین حسینی صفر
82 کیلوگرم: مهدی محمدزاده برنده 9- نیما پاپی صفر
87 کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده 9- آرشام بهرام زاده 1
97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 10- علیرضا اکبری سامانی 1
130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 8- امیرشایان طهماسبی صفر

 

بازار بزرگ ایران 9- شهدای مقاومت بسیج قم 1 (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده 10- مهیار چراغی صفر
60 کیلوگرم: ایمان محمدی، برنده 8- محمد جانقلی صفر
63 کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده 8- فرید سیرتی صفر
67 کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده 8- مهدی امیری نیا صفر
72 کیلوگرم: حسین اسدی 2- امیر عبدی، برنده 6
77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده 8- محمدامین خلیلی صفر
82 کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده 9- داود جوادیان صفر
87 کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده 9- امیررضا رضایی صفر
97 کیلوگرم: آرمان علیزاده برنده، 6- محمدصادق عبدالهی 5
130 کیلوگرم: امین میرزازاده، برنده 9- شاهرخ میکائیلی صفر

 

بازار بزرگ ایران 9 – صبانور کردستان 1 (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده 4- علی نوربخش 1
60 کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده 8- محمد نوربخش صفر
63 کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده 8- شاهین فلاحی، صفر
67 کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده 7- سعید ارجمند 5
72 کیلوگرم: محمدرضا گرایی 1- علی ارسلان، برنده 12
77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده 4- مجید خلیلی 1
82 کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده 11، ضربه فنی – حمیدرضا بادکان 1
87 کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده 6- سامان عزیزی 2
97 کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده  - علی اکبر حیدری (به دلیل مصدومیت کشتی نگرفت)
130 کیلوگرم: امین میرزازاده، صفر برنده – بهنام شجعی 3 (مصدوم شد)

 

شهدای مقاومت بسیج قم 6- احتشام گستر کارون 4 (اسامی تیم قم در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمدمهدی جواهری 9- احمدرضا ناصرپور، برنده 10
60 کیلوگرم: حسین جاویدی، برنده 3- عارف محمدی 1
63 کیلوگرم: محسن مدهنی، برنده 13- امید علیایی 4
67 کیلوگرم: ابوالفضل زینتی رفاه، برنده 8- مصطفی بهزادی مقدم
72 کیلوگرم: امیر عبدی، برنده 7- سیاوش منصور ینگنجه 1
77 کیلوگرم: امید زالی صفر- مسعود کاووسی، برنده 8
82 کیلوگرم: هدایت کبیری، برنده 9- نیما پاپی 1
87 کیلوگرم: علی زینتی رفاه 1- آرشام بهرام زاده، برنده 4
97 کیلوگرم: محمدصادق عبدالهی 2- علیرضا اکبری سامانی، برنده 3
130 کیلوگرم: شاهرخ میکائیلی، برنده 2، ضربه فنی- امیرشایان طهماسبی صفر

كانال بانك ورزش

ارسال دیدگاه شما

بانك ورزش خشکشویی آنلاین بخار segal بچه هاي آسمان ظریف بار